Specjalista SEO Paweł Bartoń

Moja przygoda z pozycjonowaniem zaczęła się w 2013 roku wraz z zatrudnieniem w agencji interaktywnej w Lublinie. Prawdę mówiąc niewiele wtedy wiedziałem o SEO, ale byłem świadomy, jak ogromne znaczenie dla firm, miało posiadanie strony internetowej i jej promocja. Bardzo szybko wdrożyłem się w nowe obowiązki, a międzyczasie nieustannie rozwijałem wiedzę o tym, na czym polega pozycjonowanie i dlaczego jest to tak dynamiczna branża.

W tym czasie spotykałem się z wieloma właścicielami i pracownikami firm, odbyłem wiele rozmów informując klientów, że posiadanie strony to nie wszystko. Ważne jest, aby użytkownicy wyszukiwarek sami znajdywali nasz biznes, a jako zadowoleni klienci wystawiali pozytywne rekomendacje i wracali po kolejne zakupy czy usługi.

W ten sposób zaczęła kiełkować we mnie myśl o rozpoczęciu własnej działalności i wyspecjalizowaniu się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych. Po kilku latach prowadzenia działalności i zatrudnieniu w agencjach inaczej patrzę na SEO. Jest to ogromne wsparcie dla biznesu, bardzo często pozwala podnieść go na wyższy poziom, którego zdobycie innymi formami promocji byłoby bardzo czasochłonne, albo nawet niemożliwe.

Jeśli masz ciekawy projekt, potrzebujesz konsultacji czy wsparcia merytorycznego, to napisz do mnie. Mam nadzieję, że będę w stanie Ci pomóc i uda się nam nawiązać współpracę.