Kilka słów o Liftnet

LIftnet jest młodą firmą, gdyż została założona na początku 2015 roku. W rozpoczęciu działalności pomogło mi posiadane doświadczenie handlowe oraz zdobyta i nieustannie pogłębiana wiedza na temat pozycjonowania. W toku swojej działalności zawodowej spotykałem się z różnymi osobami, co pozwala mi być elastycznym i skutecznym w kontaktach z kontrahentami.

Zależy mi na tym, aby moi klienci otrzymywali fachowe wsparcie w zakresie promocji własnej działalności gospodarczej, poprzez promocję firmy w internecie, a także w wyszukiwarce Google.

Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz nowej strony internetowej lub usług pozycjonowania.

Paweł Bartoń zdjęcie

logo-kopia

Chcesz coś zrobić? To po prostu to zrób. Im więcej o tym myślisz, tym mniej działasz!

Jak pracuję

Odpowiedni layout

Wygląd i struktura serwisu jest niezmiernie istotna, nie tylko dla stałych użytkowników, lecz szczególnie dla nowych. Użytkownicy, którzy nie potrafią znaleźć odpowiedniej zawartości w przeglądanej stronie internetowej zwyczajnie ją zamykają.

Strony internetowe

Nieporozumieniem jest myślenie, że strona internetowa ma być tylko wizytówką i suchą informacją. Właściwie i odpowiednio przygotowana strona internetowa powinna być zaproszeniem do kontaktu z Państwa firmą.

Optymalizacja

Optymalizacja polega na odpowiednim dostosowaniu strony pod kątem wybranych fraz. Na czym polega grzech 90% stron internetowych? Właśnie na złej optymalizacji…

Pozycjonowanie

Pierwszym etapem pracy jest audyt i analiza Państwa strony internetowej. Zwracam uwagę na te detale, które wpływają na właściwą optymalizację witryny. Dobieram odpowiednie słowa kluczowe, które w największym stopniu przełożą się na potencjalnych klientów.